Flash a Actionscript

Nacházíte se na straně: 1/2. Celkem je zde: 31 záznamů.
Zamyšlení nad technologií Flash a jejím místě na současném internetovém poli, včetně několika odkazů na kvalitní projekty. Buďte "IN" a vyzkoušejte Flash!
Další pokračování tipů a triků pro Flash, tentokrát pro developery. Zaměříme se na předávání proměnných.
Tipy jak dostat z ActionScriptu maximum (rychlostně).
Jistě mnozí z vás již tvořili hry či aplikace ve Flashi, které kladly na Flash Player velké nároky. Asi jste zjistili, že Flash Player není zrovna silným nástrojem. Tento článek se věnuje metodám, které zefektivní a zrychlí běh Flash movie.
Uložit rychle Flash animaci přímo z webového prohlížeče je obvykle poměrně složité. S Flash Catcherem a Flash Hunterem lze ale Flash animaci uložit velmi snadno přímo z prohlížené webové stránky.
ento článek navazuje na předchozí díl, který se věnoval zabezpečení obsahu Flash aplikací.
Bezpečnost a Flash? Zdá se vám to být divná kombinace? Jak za chvíli poznáte není to zase až tolik od věci myslet při vývoji aplikací ve Flashi na bezpečnost.
Přemýšlíte na tím, jak ze Shockwave/Flash animací jednoduchým způsobem dostat grafiku a zvukové záznamy? Na jednodušší způsob než použití SWF Extractoru asi nepřijdete...
Pojďte s námi tvořit hry pro webový prohlížeč. Využíváme skvělý Flash v dnes nejrozšířenější verzi 5. V dnešním díle s našim autem dojedeme do cíle.
Výuka pokračuje. Mnohým z vás při těchto slovech naskakuje husí kůže, ale vězte, že my si hlavně hrajeme. Dnešní podtitul: Škola smyků.
Existuje nespočetně mnoho druhů různých menu na www stránkách. Já vám ukáži, jak si můžete snadno vytvořit menu ve Flashi.
Chcete-li ve flashi skrolovat text, musíte si vyrobit skrolovátka. V tomto článku se dozvíte, jak na to.
Dnes si ukážeme, jak pomocí jednoduché metody vytvořit scrollovaný text uvnitř HTML stránky. Pro tvorbu použijeme Macromedia Flash 5.
Možná i vám přijde vhod dnešní inspirace formou hořícího plamene, který předvedu na klasické sirce. K jeho vytvoření přidám špetku ActionScriptu.
Ve Flashi MX můžete využít takzvaných UI komponentů k vytváření formulářů. Informace z formulářů pak využijete při zpracování v rámci Flashe. Jednotlivé prvky lze dále nastavovat pomocí funkcí v Action scriptu, ke kterým se vrátíme v některém z další...
Dnešní herní článek věnujeme adventurám, vyrobíte si základ pro hru tohoto žánru. Výsledkem bude pohyb postavy k určenému bodu. Bod se určí pomocí myši, kam kliknete, tam postava půjde. Praktické uplatnění dnešního příkladu je jen na vás, určitě to ...
Jistě jste již někdy hráli nějakou, jak se mezi ostřílenými hráči říká, "skákačku". Mám na mysli typ hry, kde procházíte nějakou budovu či krajinou a svoji postavu vidíte jako malého človíčka. My se dnes pokusíme vyrobit základ nějaké takové hry ve...« Copyright © 2002 - 2017  Honza Petr | Reklama - Kontakt | Připojeno přes Kraja.cz | [ochrana osobních údajů] | RSS | Mapa webu »
Partneři: | Parabola | Povinné ručení | půjčky bez potvrzení příjmu Domény a webhosting půjčky bez registru inzeráty zdarma | hosting