Hlavní stránka > Doporučujeme

Jako každý rok se blíží zimní dovolená a možností zůstává dovolená last minute, třeba v zimě je ideální možností last minute Egypt, nebo lyžování v Alpách. Po dovolené je dobrá většinou Dieta protože na dovolené u moře jíte co to jde. Hledáte-li vlakové spojení, doporučujeme jízdní řády IDOS Hledáte-li brigády pro studenty, většinou se vám bude hodit životopis vzor. Váš životopis využijete především při hledání pracovního úřadu při hledání práce. Seznam práce a zaměstnání najdete odkazu úřad práce. Nemáte-li ovšem stále žádnou práci, jsou dnes možné půjčky bez potvrzení o příjmu nebo nebankovní půjčka. Mezi bankovní istituce patří například Poštovní spořitelna internetbanking nebo Reiffeisen bank. Pro výpočet výše hypotéky poslouží nejlépe Hypotéční kalkulačka V do dobré restaurace, můžete zajít vždy když je pro vás důležitá zdravá výživa.

Při stavbě nového domu, nebo rekonstrukci stávajícho domu a bytu, budete určitě hledat nová plastová okna nebo střešní okna. Máte-li starší dům, nebo byt ve starším domě, tak se k tomuto typu budou možná více hodit dřevěná okna (tzv. erookna) a k nim na stínění proti slunci kvalitní žaluzie a rolety, při investici do domu se ručitě vyplatí nové vchodové dveře a garážová vrata.

Nejlevnější povinné ručení 2017 je dobré si nastudovat před uzavřením pojistky na další rok. Mezi nejznámější pojišťovny patří čpp povinné ručení, Generali ručení a Kooperativa povinné ručení. Stane-li se dopravní nehoda, je dobré mít od roku 2017 protokol o nehodě ke stažení.

Před cestou na dovolenou si nezapomeňte proměnit peníze - je dobré sledovat vývoj kurzu a kurzy měn. Při vybavování bytu nábytkem se podívejte na tipy a rady na sedací soupravy, kancelářské židle, koupelnový nábytek, zdravotní matrace. K venkovnímu vybavení vaší zahrádky, nebo terasi výborně poslouží zahradní nábytek a ratanový nábytek.